O Firmie

KIM GROM - Fajerwerki na każdą okazję.

Firma działa na rynku od 2006 roku. Mamy na koncie ponad 200 realizacji pirotechnicznych oraz tysiące klientów detalicznych. Zajmujemy się również sprzedażą hurtową oraz detaliczną fajerwerków. Towar, którym dysponujemy, jest wysokiej jakości i pochodzi od renomowanych producentów z całego świata. Proponujemy Państwu bogaty wybór produktów. W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz artykułów pirotechnicznych do samodzielnego odpalania NWP (nie wymagających pozwolenia)

Organizujemy pokazy pirotechniczne na najwyższym poziomie. Stosowany przez nas radiowy system elektrycznego odpalania ładunków oraz odpowiednie dobranie efektów pirotechnicznych zsynchronizowanych z muzyką wykonane są przez wykwalifikowaną kadrę pracowników. Gwarantuje to wysoką efektywność I bezpieczeństwo każdego pokazu.

Zapraszamy do współpracy!

 

Historia powstania

Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą fajerwerków na rynku lokalnym. Lecz po pewnym czasie zaczęliśmy się interesować pokazami pirotechnicznymi. Wiele szkoleń, spotkań branżowych, zezwolenie WITU następnie Pozwolenie Wojewody i oto jesteśmy!

Brzmi interesująco? Sprawdź naszą ofertę